Představení řady PREGNAVAL®

Jedním z nejkrásnějších období života ženy i celé rodiny, je bezpochyby očekávání a narození miminka. Toto období je plné radostí, ale také přirozených obav o zdraví miminka a maminky.

Těhotenství představuje pro organismus ženy velkou zátěž a zvýšený výdej energie. A právě proto hraje důležitou roli zdravá výživa a vyvážený příjem vitaminů a minerálů příznivě ovlivňujících vývoj plodu. Ale i po příchodu miminka na svět, je velmi důležité, jakou stravu maminka přijímá. Především strava totiž ovlivňuje množství a kvalitu mateřského mléka, které je pro většinu děťátek v prvních měsících života jediným zdrojem výživy. 

Chcete-li mít jistotu, že maminka a miminko mají pro správný vývoj vše, co potřebují, sáhněte po doplňcích stravy řady Pregnaval®, určených speciálně pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

 Jedinečnost přípravků řady Pregnaval® spočívá v tom, že byly vyvinuty přímo na míru danému trimestru těhotenství. To znamená, že v každém období vývoje dítěte přijímá matka přesně ty živiny a přesně v takovém množství, jaké ona i miminko potřebují.

 

PREGNAVAL BASIC

před OTĚHOTNĚNÍM – pro posílení imunity a přípravu organismu pro náročné období těhotenství

během prvního trimestru TĚHOTENSTVÍ – k doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky a pro správný vývoj dítěte

 

Jedná se o nejjednodušší, základní variantu řady Pregnaval® poskytující dva vitamíny, které jsou v této fázi těhotenství nejdůležitější – B6 a kyselinu listovou, jež jsou doplněny extraktem z kořene zázvoru. Všechny aktivní látky jsou v mikronizované formě obsaženy v jedné potažené tabletě.

   Pregnaval Basic CZ 3d vizualizace RGB lowres

PREGNAVAL PRIM

před OTĚHOTNĚNÍM – pro posílení imunity a přípravu organismu pro náročné období těhotenství

během prvního trimestru TĚHOTENSTVÍ – k doplnění živin nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky a pro správný vývoj a růst zárodečných tkání plodu

 

Pregnaval® PRIM je komplexní přípravek obsahující vyváženou směs vitaminů a minerálů. Směs je doplněna extraktem ze zázvoru, který eliminuje těhotenské nevolnosti a napomáhá k zachování vitality a energie matky. Všechny aktivní látky, zajišťující potřebnou denní dávku živin, jsou zde obsaženy v mikronizované formě, v jediné potažené tabletě. Kromě pohodlného užívání je tak organismus schopen cenné látky lépe vstřebat a maximálně využít. 

 Pregnaval Prim CZ 3d vizualizace RGB lowres

PREGNAVAL DUO

Pro zdraví matky a správné dokončení vývoje dítěte

 

ve druhém a třetím trimestru těhotenství – pro správné dokončení vývoje dítěte

po porodu v období kojení – pro zotavení organismu maminky a hodnotné mateřské mléko

 

Jednou z hlavních předností přípravku Pregnaval® DUO je revoluční forma jeho podávání. Vegetariánské kapsle totiž obsahují veškeré aktivní látky v tzv. mikronizované, pro organismus lépe využitelné formě. Navíc, v jediné kapsli Pregnavalu DUO je obsažena kompletní denní dávka všech potřebných živin. Nenasycená mastná kyselina DHA je zde totiž podávána v uzavřených peletách. Díky tomu je užívání Pregnavalu DUO výrazně komfortnější než u obdobných přípravků, kde jsou olejové a pevné látky plněny do dvou kapslí. 

 Pregnaval Duo CZ 3d vizualizace RGB lowres

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení