Pregnaval® Prim

Kód: 96
290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Produkt z řady Pregnaval® vyvinutý tak, aby doplňoval nezbytné živiny v organismu matky během prvního trimestru těhotenství.

Doporučujeme používat od 9. týdne těhotenství do 22. týdne těhotenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejkrásnějších období života ženy i celé rodiny, je bezpochyby očekávání a narození miminka. Toto období je plné radostí, ale také přirozených obav o zdraví miminka a maminky. 

Těhotenství představuje pro organismus ženy velkou zátěž a zvýšený výdej energie. A právě proto hraje důležitou roli zdravá výživa a vyvážený příjem vitaminů a minerálů příznivě ovlivňujících vývoj plodu. Ale i po příchodu miminka na svět, je velmi důležité, jakou stravu maminka přijímá. Především strava totiž ovlivňuje množství a kvalitu mateřského mléka, které je pro většinu děťátek v prvních měsících života jediným zdrojem výživy.  

Chcete-li mít jistotu, že maminka a miminko mají pro správný vývoj vše, co potřebují, sáhněte po doplňcích stravy řady Pregnaval, určených speciálně pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

5

Na trh jsme uvedli unikátní trojici přípravků určených pro těhotné ženy, které chtějí dopřát sobě i dítěti všechny potřebné živiny důležité pro správný vývoj.

Produkty byly vyvinuté přímo na míru danému trimestru těhotenství. Znamená to, že v každém období vývoje dítěte přijímá matka přesně ty živiny přesně v takovém množství, jaké ona i miminko potřebují. Současně se tak omezí příjem nadbytečných látek do těla, které musí organismu matky a dítěte zpracovat i přesto, že je dokáže využít

basic1

PREGNAVAL® PRIM

8

9

Pregnaval PRIM je komplexní přípravek obsahující vyváženou směs vitaminů a minerálů. Směs je doplněna extraktem ze zázvoru, který eliminuje těhotenské nevolnosti a napomáhá k zachování vitality a energie matky. Všechny aktivní látky, zajišťující potřebnou denní dávku živin, jsou zde obsaženy v mikronizované formě, v jediné potažené tabletě. Kromě pohodlného užívání je tak organismus schopen cenné látky lépe vstřebat a maximálně využít. 

Účinky jednotlivých složek:

Kromě kyseliny listové, vitamínu B6 a zázvoru obsahuje Pregnaval PRIM řadu dalších klíčových ingrediencí.

Železo se účastní tvorby červených krvinek a hemoglobinu. Vzhledem k vysoké spotřebě železa během těhotenství je v přípravku použita ideální - karbonylová forma železa - FERRONYL®.

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, spolu s železem, zinkem a vitaminem D podporuje dělení buněk, s vitaminem C se podílí na udržování energetického metabolismu, normálního stavu kostí a zubů.

Zinek se účastní syntézy DNA a pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, má vliv na správnou plodnost a reprodukci.

Měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle, jód a selen k činnosti štítné žlázy.

Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, spolu s ním a zinkem přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B2 se účastní metabolismu železa, je důležitý pro červené krvinky, B1 přispívá k normální činnosti srdce.

Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti.

Vitamin D pomáhá udržovat normální stav kostí, biotin zajišťuje metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků.

PRIM

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 tableta za den

Balení: 30 potahovaných tablet