Pregnaval® Duo

Kód: 99
540 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Pokračující produkt z řady Pregnaval® pro užívání v druhém a třetím trimestru těhotenství. Doporučujeme používat od 23. týdne těhotenství do porodu.

Je vhodný také v období po porodu - v období kojení.

 

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejkrásnějších období života ženy i celé rodiny, je bezpochyby očekávání a narození miminka. Toto období je plné radostí, ale také přirozených obav o zdraví miminka a maminky. 

Těhotenství představuje pro organismus ženy velkou zátěž a zvýšený výdej energie. A právě proto hraje důležitou roli zdravá výživa a vyvážený příjem vitaminů a minerálů příznivě ovlivňujících vývoj plodu. Ale i po příchodu miminka na svět, je velmi důležité, jakou stravu maminka přijímá. Především strava totiž ovlivňuje množství a kvalitu mateřského mléka, které je pro většinu děťátek v prvních měsících života jediným zdrojem výživy.  

Chcete-li mít jistotu, že maminka a miminko mají pro správný vývoj vše, co potřebují, sáhněte po doplňcích stravy řady Pregnaval, určených speciálně pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

5

Na trh jsme uvedli unikátní trojici přípravků určených pro těhotné ženy, které chtějí dopřát sobě i dítěti všechny potřebné živiny důležité pro správný vývoj.

Produkty byly vyvinuté přímo na míru danému trimestru těhotenství. Znamená to, že v každém období vývoje dítěte přijímá matka přesně ty živiny přesně v takovém množství, jaké ona i miminko potřebují. Současně se tak omezí příjem nadbytečných látek do těla, které musí organismu matky a dítěte zpracovat i přesto, že je dokáže využít. 

PREGNAVAL® DUO

10

Jednou z hlavních předností přípravku Pregnaval® DUO je revoluční forma jeho podávání. Vegetariánské kapsle totiž obsahují veškeré aktivní látky v tzv. mikronizované, pro organismus lépe využitelné formě. Navíc, v jediné kapsli Pregnavalu DUO je obsažena kompletní denní dávka všech potřebných živin. Nenasycená mastná kyselina DHA je zde totiž podávána v uzavřených peletách. Díky tomu je užívání Pregnavalu DUO výrazně komfortnější, než u obdobných přípravků, kde jsou olejové a pevné látky plněny do dvou kapslí. 

vegicaps s R

111

Účinky jednotlivých složek:

Složení Pregnavalu DUO navazuje na unikátní složení přípravku Pregnaval PRIM v dávkách odpovídajících pokročilému stadiu těhotenství. Navíc je jeho složení obohaceno o nenasycenou mastnou kyselinu DHA, která je v době 2. a 3. trimestru a v době kojení velmi důležitá a extrakt z černého pepře piperin.

DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, kterou si tělo nedokáže samo vyrobit. Je prokázáno, že DHA hraje velmi důležitou úlohu v období růstu a vývoje mozku dítěte a má vliv na správný rozvoj pohybových a kognitivních schopností. DHA obsahuje pouze tuk mořských ryb, proto je zásobení DHA v těhotenství a při kojení často nedostatečné. Přijímáním dostatečného množství DHA se matka chrání před úbytkem této látky z vlastních mozkových buněk a před rozvojem poporodních depresí a laktačních psychóz.

Piperin dokáže zvyšovat dostupnost různých biologicky aktivních látek pro organismus. Zlepšuje a zvyšuje tak vstřebávání přijímaných živin. 

dup_1

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Balení: 30 kapslí