Pregnaval® Basic

Kód: 77
190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Pregnaval® Basic je doplněk stravy, který vhodně doplňuje naši stravu. Pregnaval® Basic je vhodné užívat při plánování rodičovství a v počátku těhotenství.

Doporučujeme používát od plánování těhotenství do 8. týdne těhotenství.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejkrásnějších období života ženy i celé rodiny, je bezpochyby očekávání a narození miminka. Toto období je plné radostí, ale také přirozených obav o zdraví miminka a maminky. 

Těhotenství představuje pro organismus ženy velkou zátěž a zvýšený výdej energie. A právě proto hraje důležitou roli zdravá výživa a vyvážený příjem vitaminů a minerálů příznivě ovlivňujících vývoj plodu. Ale i po příchodu miminka na svět, je velmi důležité, jakou stravu maminka přijímá. Především strava totiž ovlivňuje množství a kvalitu mateřského mléka, které je pro většinu děťátek v prvních měsících života jediným zdrojem výživy.  

Chcete-li mít jistotu, že maminka a miminko mají pro správný vývoj vše, co potřebují, sáhněte po doplňcích stravy řady Pregnaval, určených speciálně pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

5

Na trh jsme uvedli unikátní trojici přípravků určených pro těhotné ženy, které chtějí dopřát sobě i dítěti všechny potřebné živiny důležité pro správný vývoj.

Produkty byly vyvinuté přímo na míru danému trimestru těhotenství. Znamená to, že v každém období vývoje dítěte přijímá matka přesně ty živiny přesně v takovém množství, jaké ona i miminko potřebují. Současně se tak omezí příjem nadbytečných látek do těla, které musí organismu matky a dítěte zpracovat i přesto, že je dokáže využít. 

basic1

 

PREGNAVAL® BASIC

6

7

Základ pro zdraví a bez nevolností.

  • před otěhotněním - pro posílení imunity a přípravu organismu pro náročné období těhotenství
  • během prvního trimestru těhotenství - k doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky a pro správný vývoj dítěte

Jedná se o nejjednodušší, základní variantu řady Pregnaval poskytující dva vitamíny, které jsou v této fázi těhotenství nejdůležitější – B6 a kyselinu listovou, jež jsou doplněny extraktem z kořene zázvoru. Všechny aktivní látky jsou v mikronizované formě obsaženy v jedné potažené tabletě. 

 

Všechny aktivní látky jsou v mikronizované formě obsaženy v jedné potažené tabletě. Kromě pohodlného užívání je tak organismus schopen díky mikronizaci cenné látky lépe vstřebat a maximálně využít. 

„V prvním trimestru je pro správný vývoj dítěte ZÁSADNÍ dostatečný přívod kyseliny listové a vitaminu B6.“

basic

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 tableta za den

Balení: 30 potahovaných tablet