Pregnaval® Basic

190 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Pregnaval® Basic je vhodné užívat při plánování rodičovství a v počátku těhotenství.

Potravinový doplněk, který se užívá před otěhotněním a na začátku těhotenství. Je speciálně vyvinut pro posílení imunity a pro přípravu organismu na náročné období těhotenství.

Používání Pregnaval® Basicu přispívá k:

  • Posílení imunitního systému nastávající maminky
  • K doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky
  • Pro správný vývoj plodu
  • Pomáhá tlumit různé typy nevolností a zlepšuje vitalitu a energii těhotné ženy

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Pregnaval® Basic je kombinací těch nejkvalitnějších surovin a dvou nejzásadnějších vitamínů před otěhotněním i během prvního trimestru těhotenství - kyselina listová a vitamín B6

Spolu se zázvorem, který pomáhá proti tolik známým nevolnostem v těhotenství. 

Obsahuje tak to nejdůležitější, co žena pro zdravé a bezpečné začátky těhotenství potřebuje.  

Jedním z nejkrásnějších období života ženy i celé rodiny, je bezpochyby očekávání a narození miminka. Toto období je plné radostí, ale také přirozených obav o zdraví miminka a maminky. 

Těhotenství představuje pro organismus ženy velkou zátěž a zvýšený výdej energie. A právě proto hraje důležitou roli zdravá výživa a vyvážený příjem vitaminů a minerálů příznivě ovlivňujících vývoj plodu. Ale i po příchodu miminka na svět, je velmi důležité, jakou stravu maminka přijímá. Především strava totiž ovlivňuje množství a kvalitu mateřského mléka, které je pro většinu děťátek v prvních měsících života jediným zdrojem výživy.  

Chcete-li mít jistotu, že maminka a miminko mají pro správný vývoj vše, co potřebují, sáhněte po doplňcích stravy řady Pregnaval, určených speciálně pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

Základ pro zdraví a bez nevolností.

  • před otěhotněním - pro posílení imunity a přípravu organismu pro náročné období těhotenství
  • během prvního trimestru těhotenství - k doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky a pro správný vývoj dítěte

Jedná se o nejjednodušší, základní variantu řady Pregnaval poskytující dva vitamíny, které jsou v této fázi těhotenství nejdůležitější – B6 a kyselinu listovou, jež jsou doplněny extraktem z kořene zázvoru. Všechny aktivní látky jsou v mikronizované formě obsaženy v jedné potažené tabletě. 

 

Jedná se o nejednoduší variantu z řady Pregnaval® poskytující dva vitamíny, které  jsou v této fázi nejdůležitější  - B6 a kyselinu listovou. 

Jsou doplněny extraktem z kořene zázvoru. 

Všechny aktivní látky jsou v mikronizované formě obsaženy v jedné potažené tabletě. 

Kromě pohodlného využívání je tak organismus schopen doplnit díky mikronizaci cenné látky lépe vstřebat a maximálně využít.

Výjimečnost Pregnaval Basic:

V tomto potravinovém doplňku jsou přesně ty živiny a v takovém množství, jaké budoucí matka potřebuje. Složení přípravků Pregnaval je šetrně navrženo tak, aby byl omezen příjem nadbytečných látek, které organismus matky a posléze i dítěte nedokáže využít. Všechny aktivní látky jsou v kapsli obsaženy v progresivní mikronizované formě. To umožňuje jejich plné vstřebávání do těla a organismus je tak může maximálně využít. 

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 tableta za den

Balení: 30 potahovaných tablet

 

TIP:

Každá tableta Pregnaval®  BASIC obsahuje 800 ug kyseliny listové a pokrývá tím zvýšené nároky na tuto nepostradatelnou látku před a v průběhu těhotenství. 

Během prvního trimestru doporučujeme Pregnaval® Basic nahradit produktem Pregnaval® Prim.