Dermibel® šampon pro ženy

Kód: 53
550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2021

Pečující šampon Dermibel® pro ženy s Tilicinem pro objem a růst s luxusní hypoalergenní parfemací. Šampon byl vyvíjen pro podporu růstu vlasů, pro silnější vlasové kořínky a bohatší vlasy. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z fazole adzuki a jetele, které vitalizují vlasové kořínky, podporují jejich velikost, násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PODPORA RŮSTU VLASŮ

 • proti padání vlasů
 • pro silnější vlasové kořínky a bohatší vlasy

Jedinečný šampon, který pečuje o vlasy, vlasovou pokožku a vlasové kořínky zároveň.

6

Pečující šampon Dermibel® pro ženy s Tilicinem pro objem a růst s luxusní hypoalergenní parfemací. Šampon byl vyvíjen pro podporu růstu vlasů, pro silnější vlasové kořínky a bohatší vlasy. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z fazole adzuki a jetele, které vitalizují vlasové kořínky, podporují jejich velikost, násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasů.

SLOŽENÍ

Bio extrakt z fazole adzuki a jetele získávaný ve fázi intenzivního růstu, kdy jsou rostliny nabity drahocennými růstovými a obrannými složkami. Tento bio extrakt násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasu.

Bio Tilicine® je přírodní složka na bázi zárodečných buněk z čerstvých lipových poupat, která podporuje tvorbu keratinu a tím vlasy posiluje. Mimo jiné regeneruje vlasové vlákno, chrání kutikulu a minimalizuje poréznost vlasu.

Oligogeline® je jedinečná aktivní složka získaná z červených mořských řas, bohatých na přírodní minerály a ochranné látky. Má vliv na remineralizování vlasů, obnovuje obranyschopnost pokožky, hydratuje, obnovuje lesk a usnadňuje rozčesávání vlasů.

Varisoft® je vysoce biologicky kvalitní složka na bázi řepkového oleje, která dodává vlasům výjimečný lesk, poddajnost a pružnost.

Pentavitin® se získává z výtažků z pšenice a je to vysoce hydratační složka, která má podobné složení jako přirozená kožní bariéra. Předchází vysušování pokožky a vlasů, zmírňuje podráždění a normalizuje vlasovou pokožku.

Makadamový olej působí na vlasy i pokožku antioxidačně, nádherně zvláčňuje, posiluje a dodává lesk. Olej je bohatý na mastné kyseliny vysoké kvality, zejména kyselinu palmitovou, významně tak podporuje účinnost šamponu.

Dámská verze šamponu je parfemována luxusní, nealergizující vůni pomerančových květů Neroli pro dlouhotrvající pocit svěžích a čistých vlasů.

kmenové buňky z bio fazolí adzuki

bio extrakt z jetele lučního

hypoalergenní parfemace Neroli
 

ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY

Bio extrakt z klíčků fazole adzuki a jetele získávaný ve fázi intenzivního růstu, kdy jsou rostliny nabity drahocennými růstovými a obrannými složkami. Výjimečné schopnosti kmenových buněk ze zázračných rostlinných klíčků tak působí přímo na přirozenou podporu růstového cyklu vlasů.

+ harmonizují zdravý cyklus růstu vlasů 

+ aktivují silné a zdravé vlasové kořínky 

+ podporují velikost a vitalitu vlasového folikulu 

+ násobí růstové faktory vlasu 

+ podporují hustotu, pevnost a růst vlasů

7

ÚČINEK DERMIBEL®  PEČUJÍCÍHO ŠAMPONU 

Působí ve třech úrovních

1. NA VLASOVÉ KOŘÍNKY

kmenové buňky z bio fazolí adzuki + kofein

 • harmonizují růstový cyklus vlasu
 • podporují energii a vitalitu folikulu
 • násobí růstové faktory vlasu, prodlužují růstovou fázi
 • omezují vypadávaní vlasů

2. NA VLASOVOU POKOŽKU

rostlinné tenzidy + Oligogeline®  + Pentavitin® 

 • předchází podráždění a vzniku lupů
 • remineralizují, dodávají pokožce vitalitu a posilují její funkci
 • podporují vstřebávání účinných složek

3. NA VLASOVÉ VLÁKNO

Varisoft® + makadamiový olej + Bio Tilicin® 

 • posilují vlasové vlákno, zvyšují objem a lesk
 • dodávají pružnost
 • předcházejí lámání a zasuchávání

 

MAXIMÁLNÍ RESPEKT K POKOŽCE

Šetrné rostlinné tenzidy a hypoalergenní parfemace. 

Bez sulfátů a syntetických silikonů, parabenů a barviv.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Lehce vmasírujte do mokrých vlasů a opláchněte, v případě potřeby opakujte.

Pro maximální účinek nechte při mytí působit alespoň tři minuty.

TIP!

Účinek zvyšte masáží: krouživé tlaky uvolní a rozhýbou pokožku, tahání za prameny vlasů pokožku nadzvedne. Krev v podkoží může lépe proudit a vyživovat pokožku.

Šampon před použitím protřepejte, koncentrované účinné látky se usazují.

 

VÝSLEDEK

Okamžitě po použití jsou vlasy lesklé a pružné, zdají se pevnější a objem účesu plnější.

Již po dvou týdnech používání můžete pozorovat menší množství vlasů v sítku výlevky a na hřebenu.

Vyrobeno v ČR

Dermibel šampony vyrábíme v České republice.

Vzorky šamponů

Ke každému nákupu šamponu vzorečky šamponů mužské i ženské verze zdarma.

Rychlé doručení

Zásilky odesíláme ihned  po přijetí objednávky.

Jak fungují kmenové buňky u šampónů Dermibel?

linné kmenové buňky neplést s těmi živočišnými, které dodnes vyvolávají velké diskuze z hlediska etiky a náboženství.

Tyto buňky jsou nediferencované živočišné buňky, které mají schopnost se dělit (proliferovat) a přeměnit se na jiný buněčný typ (diferenciovat). Právě tato jejich schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a opravit tak poškozené části těla (tyto se části se naopak mohou skládat z buněk, které se neumí dělit). V současnosti se v lékařství používají například pro léčbu některých typů rakoviny (určité druhy akutní leukémie, rakovina kostní dřeně a některé další druhy). Kontroverzi vyvolává fakt, že se získávají z nepoužitých ch (určených k likvidaci) několikadenních lidských zárodků (skládá se z několika desítek buněk) z klinik pro umělé oplodnění. Klíčové je to, že se embryo při jejich odběru zničí, což vyvolává kritiku jak z etické, tak i z náboženské stránky věci (embryo se odběrem kmenových buněk zničí, což vyvolává etické problémy (je takové embryo už živý jedinec či ne?). Kompromis představuje získávání kmenových buněk z pupečníkové krve, proti čemuž církev nic nenamítá.

Po této nezbytné odbočce se vraťme znovu zpět k rostlinným kmenovým buňkám.

Získávají se zejména z pupenů, spodní části kořenů a tvrdých tkání rostlin.

Tyto buňky mají schopnost obdobnou těm živočišným čili tzv. totipotence-mají schopnost vytvořit jakýkoliv typ buňky v organismu. Jinými slovy, dokážou se postupně vyvinout v jakoukoliv rostlinnou tkáň. Rostliny mohou takto dokonce přeměnit celý svůj organismus.

Tento proces je řízen látkami pojmenovanými jako auxiny, což je významná skupina rostlinných hormonů (neboli fytohormonů), které už v malých koncentracích ovlivňují růst rostlinných buněk.

Jak už bylo řečeno, v kosmetických přípravcích se obvykle jedná vlastně o výtažky z rostlinných kmenových buněk, které se získávají v laboratoři v řízeném prostředí. V těchto výtažcích jsou obsaženy klíčové složky těchto buněk. Jako příklad těchto látek je možné uvést kyselinu ferulovou (významný antioxidant, obsahuje ho pšenice nebo rýže), kyselinu elagovou (rovněž antioxidant, obsažen například v malinách nebo jahodách) nebo kvercetin (látka ze skupiny flavonoidů, obsažená mimo jiné v kapustě nebo cibuli).

Při jejich použití v kosmetických přípravcích dochází k aktivaci lidských kmenových buněk v pokožce. Pokožka spustí proces tvorby nových vlastních buněk, nejčastěji kolagenových a elastinových. Výsledkem je regeneraci a zpevnění pleti.

V případě přírodních šamponů, jako je Dermibel, tyto výtažky z rostlinných kmenových buněk posilují růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasu. Kolagen je skleroprotein, extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Elastin je protein podobný kolagenu, který je hlavním složkou elastických vláken. Elastin tvoří hlavní součást pružných (elastických) vláken ve tkáních živočichů.

Dostatek kolagenu je pro vlasy důležitý, protože podporuje lepší kvalitu vlasů, dokonce i hustotu řas. Vlasy déle drží objem, jsou lesklé, přestávají se lámat a jsou celkově ve velmi dobrém stavu.

Kolagen hraje roli i při růstu vlasů, vzhledem k tomu, že působí proti volným radikálům, které mají vliv na celistvost, rychlost růstu a tloušťku vlasů. Kolagen obsažený v doplňcích stravy zlepšuje hustotu a sílu jednotlivých vlasů.

Co se týče elastinu, ten obsahuje několik aminokyselin, které jsou právě obsaženy ve vlasech. Celkově se dá říci, že elastin dodává lasům pružnost a sílu.

Tolik tedy k pozitivnímu vlivu kolagenu a elastinu pro stav našich vlasů, což přibližuje význam výtažků z rostlinných kmenových buněk v šampónu Dermibel (podporují tvorbu těchto látek).

Ještě je možné vzít do úvahy, že látky obsažené ve výtažku z rostlinných kmenových buněk podpoří revitalizaci (obnovu) vlasových váčků. V nich jsou vlasy uloženy a rostou do délky díky množícím se buňkám na dně těchto váčků. Posílením vlasových váčků dojde i k omezování vypadávání vlasů a obnově jejich růstu.

Co je to Oligogeline® a jak působí na vlasy?

Původ:

mořský silikon z červených řas

 

Účinek:

Jedinečná aktivní složka získaná z červených mořských řas, bohatých na přírodní minerály a ochranné látky, která pečuje o vlasy a zintenzivňuje vstřebávání dalších aktivních složek.

 

Výsledek:

 

 • Remineralizuje a dodává objem.
 • Obnovuje obranyschopnost pokožky.
 • Chrání a posiluje funkce pokožky.
 • Vlasy hydratuje a chrání.
 • Obnovuje lesk a pružnost vlasů, usnadňuje rozčesávání.

Co chrání vlasy a dodá jim zářivý lesk?

Varisoft®

Původ:

řepkový olej

 

Účinek:

Super ochrana vlasů ukrytá v šamponu. Propůjčuje vlasům výjimečný lesk, poddajnost a pružnost. Zabraňuje zacucháváni a poletování vlasů. Vysoce biologicky kvalitní složka na bázi řepkového oleje.

 

Výsledek:

Vlasům dodává zářivý lesk. Vlasy jsou poddajnější a vláčnější. 

Snadněji se rozčesávají.

Jak na hladší a hedvábnější vlasy?

Bio Tilicine®

Původ:

Lípa Tilia tomentosa (zárodky pupenů)

 

V ženské verzi šamponu Dermibel je výjimečná přírodní složka na bázi zárodečných buněk z čerstvých lipových poupat v bio kvalitě. Je certifikováná dle nejpřísnějších kritérií Ecocert. Bohatá na fytohormony, proteiny, zvláčňující a ochranné polysacharidy, flavonoidy a přírodní cukry.

o   Podporuje tvorbu kreatinu a tím vlasy posiluje

o   Regeneruje vlasové vlákno

o   Chrání kutikulu a minimalizuje poréznost vlasu

o   Dodává vlasům hydrataci, pružnost, objem a lesk

 

Složení:

Fructose: 250-650 mg/l.

Acidic oses: 65-145 mg/l.

slozeni bio tilicine

 

Účinek:

Bio Tilicin® zabalí vlasové vlákno, vyhladí a odstraní přebytečné šupiny, omezuje ztrátě vody, chrání pokožku a snižuje pórovitost.

Vlasy jsou chráněny před UV zářením, větrem a suchem.

 

Výsledek:

Díky Bio Tilicinu® jsou vlasy hladší a hedvábnější na dotek. Vlasy se lépe od sebe oddělují, mají větší objem a jsou méně elektrizující.