Balíček Dermibel® Šampon + 60 vegetariánských kapslí

Kód: 182
Akce!
1 500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Balíček pro krásné vlasy, nehty a pleť zvenku i zevnitř. 

V balení je Dermibel® pečující šampon pro ženy s Tilicinem pro objem a růst s luxusní nealergizující čistou přírodní vůni pomerančových květů Neroli, který pečuje o naše vlasy zevnitř a doplněk stravy Dermibel® Plus, který obsahuje 60 vegetariánských kapslí, který řeší problém zevnitř. 

Po použití Dermibel® pečujícího šamponu pro ženy okamžitě uvidíme, že vlasy jsou lesklé a pružné, zdají se pevnější a objem účesu plnější. Již po dvou týdnech používání můžete pozorovat menší množství vlasů v sítku výlevky a na hřebenu. 

Doporučujeme po umytí vlasů našeho šamponu nanést Váš oblíbený kondicionér na vlasy. 

Díky pravidelnému užívání doplňků stravy na vlasy získáte také krásnější vzhled. Vlasy budou vypadat zdravě, na dotek budou jemné a hebké. Kvalita vlasů avšak vyžaduje delší užívání, obvykle v rámci týdnů až měsíců. Vlas vyrůstající z cibulky získává výživu a hydrataci, účes je bohatší a pružnější, vlasy se snáze upravují a vypadají zdravější.

Na pleti uvidíme výsledky dříve, pleť je projasněná, vypadá odpočatější a hydratačnější. Je barevně jednotnější, ubývá projevů nevyrovnané pleti, jako jsou zarudliny, šupinky, pupínky, zanícená místa. Již za 5 týdnů můžete pozorovat úbytek jemných linek, vrásek a jizviček, pleť se stává pružnější, pevnější, hladší na pohled a jemnější na dotek.

Již během několika dnů uvidíme první výsledky používání doplňku stravy Dermibel® Plus na nehtech. Nehty jsou hladší, méně lámavé a rýhované, jsou pružnější a méně se lámou.  

Detailní informace