Články
  Zboží rychle, bezpečně a výhodně
  Možnost  osobního předání: 
   
  Eliášová 266/3, 160 00 Praha 6
   
  nebo
   
  Čím 97, 262 03 Čím
   
  Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
  Anketa
  Jak se staráte o svou pleť?
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)

  Celkem hlasovalo: 6
  Vegetariánské kapsle

  Veškeré kapsle, které vyrábíme, jsou čistě rostlinného původu. Vyrábíme je z celulózových vláken, která jsou daleko stabilnější a prodlužují životnost účinných látek.

  Jsou navíc také vhodné pro vegetariány.

  Unikátní produkt Pregnaval® DUO

  EstheCeuti - Unikátní produkt Pregnaval® DUO    KOMPLETNÍ DÁVKA ŽIVIN V JEDNÉ KAPSLI V některých případech se podávají doplňky stravy obsahující látky, které se při smísení navzájem znehodnotí. Tomu se většinou předchází tím, že se podává vícero tablet a kapslí najednou, což je ale značně nepohodlné.

  KOMPLETNÍ DÁVKA ŽIVIN V JEDNÉ KAPSLI

  V některých případech se podávají doplňky stravy obsahující látky, které se při smísení navzájem znehodnotí. Tomu se většinou předchází tím, že se podává vícero tablet a kapslí najednou, což je ale značně nepohodlné.

  Nám se po dlouhém vývoji podařilo přijít na trh s unikátním produktem Pregnaval® DUO, který v jediné kapsli obsahuje kompletní denní dávku všech potřebných živin (pro matku a dítě od 2. trimestru těhotenství). Kapsle jsou naplněny nenasycenou mastnou kyselinou DHA a v ní plavou pevné složky tohoto doplňku stravy ve formě pelet.

  Související zboží
  Pregnaval Duo DOPLNĚK STRAVY Pregnaval Duo DOPLNĚK STRAVY Kód: 0007
  Pro zdraví matky a správné dokončení vývoje dítěte.
  590 Kč
  Detail