Články
  Zboží rychle, bezpečně a výhodně
  Možnost  osobního předání: 
   
  Eliášová 266/3, 160 00 Praha 6
   
  nebo
   
  Čím 97, 262 03 Čím
   
  Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
  Anketa
  Jak se staráte o svou pleť?
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)

  Celkem hlasovalo: 6
  Vegetariánské kapsle

  Veškeré kapsle, které vyrábíme, jsou čistě rostlinného původu. Vyrábíme je z celulózových vláken, která jsou daleko stabilnější a prodlužují životnost účinných látek.

  Jsou navíc také vhodné pro vegetariány.

  Facebook Facepile

  Představení společnosti

  Estheceuti je česká společnost zabývající se vývojem, produkcí a prodejem vlastních potravinových doplňků a kosmetických výrobků. Název je odvozen z latinských slov, které v překladu znamenají estetika (aesthe/esthe) a látky prospěšné tělu (ceuticals).

  Estheceuti je společnost, která vznikla rozšířením společnosti GUERGI. Na světových trzích působí již od roku 2009. Sídlí v Praze, ale výrobní kapacity a vývojová pracoviště Estheceuti najdete na několika místech České republiky a také v některých zemích západní Evropy. Naše produkty prodáváme v České republice, na Slovensku a zároveň je vyvážíme do Asie, na Střední východ, sever Afriky a do dalších zemí.

  Naše filozofie

  Základem naší filozofie je víra, že zdraví člověka začíná u zdravého životního stylu, který je pevně svázán s nutričně vyváženou výživou. Zavázali jsme se proto přinášet našim zákazníkům ty nejkvalitnější doplňky stravy. Zdravé sebevědomí a duševní pohoda mají opět velký vliv na zdraví člověka. Proto v našem portfoliu najdete také kvalitní kosmetické přípravky.

  Chceme, aby klíčem k vaší spokojenosti byla naše poctivá práce. Při vývoji produktů využíváme staletími ověřené znalosti o příznivých účincích řady přírodních produktů na člověka, které jsou vhodně doplněné o nejnovější poznatky vědy a výzkumu. Při výrobě pak využíváme vysoce inovativní výrobní procesy a hodnotné přírodní suroviny z celého světa.

  Slovo „inovace“ je v naší společnosti zaklínadlem a mantrou: Nové postupy, nové technologie a objevy nových tělu prospěšných látek. Nikdy se inovativního přístupu nevzdáváme, jelikož jen tak vám můžeme přinášet produkty té nejvyšší kvality, které vás nezklamou.

   

   

  Přejeme příjemné nakupování.

  Váš tým Estheceuti