Články
  Zboží rychle, bezpečně a výhodně
  Možnost  osobního předání: 
   
  Eliášová 266/3, 160 00 Praha 6
   
  nebo
   
  Čím 97, 262 03 Čím
   
  Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
  Anketa
  Jak se staráte o svou pleť?
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)

  Celkem hlasovalo: 6
  Vegetariánské kapsle

  Veškeré kapsle, které vyrábíme, jsou čistě rostlinného původu. Vyrábíme je z celulózových vláken, která jsou daleko stabilnější a prodlužují životnost účinných látek.

  Jsou navíc také vhodné pro vegetariány.

  Facebook Facepile

  Představení řady Dermibel - šampony

  EstheCeuti - Představení řady Dermibel - šampony    Nové šampony DERMIBEL®  navrženy pro vlasy hustší, silnější a zdravější od kořínků až ke konečkům.

  Nový šampon DERMIBEL®  s rostlinnými kmenovými buňkami překvapí.

  Produkty, které si dnes představíme, jsou pečující šampony pro ženy a muže, které byly vyvíjeny ve spolupráci s lékaři. Šampony DERMIBEL®  obsahují exkluzívní bio extrakt z fazole adzuki a jetele dodávaný do sér pro růst řas a podporující tedy i růst vlasů. Oba dva šampony byly navrženy pro vlasy hustší, silnější a zdravější od kořínků až ke konečkům.

  Ještě váháte, zda ho máte vyzkoušet? Pojďme si o tomto výjimečném šamponu říct více:

  Šampon DERMIBEL®  pro ženy obsahuje několik unikátních složek, kterými dosáhnete bohatších a lépe rostoucích vlasů a vitálnějších vlasových kořínků.

  · Bio extrakt z fazole adzuki a jetele je získávaný ve fázi intenzivního růstu, kdy jsou rostliny nabity drahocennými růstovými a obrannými složkami. Tento bio extrakt násobí růstové faktory vlasu a pozitivně ovlivňují celou fázi růstu a obnovy vlasu.

  · Bio Tilicine® je přírodní složka na bázi zárodečných buněk z čerstvých lipových poupat, která podporuje tvorbu keratinu a tím vlasy posiluje. Mimo jiné regeneruje vlasové vlákno, chrání kutikulu a minimalizuje poréznost vlasu.

  · Oligogeline® je jedinečná aktivní složka získaná z červených mořských řas, bohatých na přírodní minerály a ochranné látky. Má vliv na remineralizování vlasů, obnovuje obranyschopnost pokožky, hydratuje, obnovuje lesk a usnadňuje rozčesávání vlasů.

  · Varisoft® je vysoce biologicky kvalitní složka na bázi řepkového oleje, která dodává vlasům výjimečný lesk, poddajnost a pružnost.

  · Pentavitin® se získává z výtažků z pšenice a je to vysoce hydratační složka, která má podobné složení jako přirozená kožní bariéra. Předchází vysušování pokožky a vlasů, zmírňuje podráždění a normalizuje vlasovou pokožku.

  · Makadamový olej působí na vlasy i pokožku antioxidačně, nádherně zvláčňuje, posiluje a dodává lesk. Olej je bohatý na mastné kyseliny vysoké kvality, zejména kyselinu palmitovou, významně tak podporuje účinnost šamponu.

  Šampon není vůbec synteticky upravován, tudíž můžete mít pocit, že po prvním mytí se kvalita vlasů zhoršila. Je to ale jen efekt, který se vyskytne, když je vlas zatížen chemickými látkami. Šampon totiž obsahuje tenzidy, které jsou na bázi rostlin. Základem správného použití je šampon před použitím protřepat kvůli usazujícím se koncentrovaným látkám a nechat na hlavě působit přibližně tři minuty proto, aby mohl zafungovat výtažek z fazole adzuki.

  Šampon Dermibel® pro muže obsahuje navíc kofein, který účinně posiluje oslabené vlasy tím, že podporuje mikrocirkulaci a rozvod živin v pokožce. Zároveň brání negativnímu působení testosteronu na vlasové kořínky, což je nejčastější příčina úbytku vlasů u mužů.

  Oba šampony jsou parfémovány čistou přírodní vůní, Dermibel®  pro ženy voní luxusní nealergizující vůní pomerančových květů Neroli a šampon pro muže obsahuje čistou esenci z gerania. Olej z gerania pomáhá posilovat účinek proti padání vlasů podmíněnému stresem – povzbuzuje lymfatický oběh a výživu tkání.

   

  Šampony Dermibel®  můžete koupit online na www.estheceuti.cz  nebo v lékárnách BENU.

   

   

   

  Související zboží
  Dermibel PEČUJÍCÍ ŠAMPON PRO MUŽE Dermibel PEČUJÍCÍ ŠAMPON PRO MUŽE Kód: 0004
  Dermibel šampon pro muže s kofeinem proti padání vlasů s čistě přírodní bylinnou parfemací.
  590 Kč
  Detail
  Dermibel PEČUJÍCÍ ŠAMPON PRO ŽENY Dermibel PEČUJÍCÍ ŠAMPON PRO ŽENY Kód: 0003
  Jedinečný šampon, který pečuje o vlasy a vlasovou pokožku. Pro bohatší a lépe rostoucí vlasy a vitálnější vlasové kořínky.
  590 Kč
  Detail