Články
  Zboží rychle, bezpečně a výhodně
  Možnost  osobního předání: 
   
  Eliášová 266/3, 160 00 Praha 6
   
  nebo
   
  Čím 97, 262 03 Čím
   
  Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
  Anketa
  Jak se staráte o svou pleť?
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)

  Celkem hlasovalo: 6
  Vegetariánské kapsle

  Veškeré kapsle, které vyrábíme, jsou čistě rostlinného původu. Vyrábíme je z celulózových vláken, která jsou daleko stabilnější a prodlužují životnost účinných látek.

  Jsou navíc také vhodné pro vegetariány.

  Facebook Facepile

  Představení řady Dermibel® - kapsle

  EstheCeuti - Představení řady Dermibel® - kapsle    Potravinový doplněk Dermibel® totiž zlepšuje kvalitu, zajišťuje lesk a objem vlasů a přispívá k výživě nehtů a obnovu pleti.

  POTRAVINOVÝ DOPLNĚK DERMIBEL® PRO VLASY, NEHTY, KŮŽI

  Určitě také patříte k lidem, kteří vědí, že to, co sní a vypijí, se projeví na jejich tělesné schránce. I proto, že jen málokdo si do těla doplní veškeré potřebné minerály a vitamíny stravou, jsou na trhu potravinové doplňky. Jedním z nich, který bude bližší ženám, si dnes představíme. Potravinový doplněk Dermibel® totiž zlepšuje kvalitu, zajišťuje lesk a objem vlasů a přispívá k výživě nehtů a obnovu pleti.

  Kapsle jsou vyráběny revoluční metodou mikronizace neboli metodou dosažení co nejmenších rozměrů aktivních složek a tím se umožnění vyšší rozpustnosti a vstřebatelnosti těchto aktivních látek. Peletizace kapslí znamená, že jsou kapsle vícevrstvě potahovány, což umožňuje postupné uvolňování účinných látek. A v neposlední řadě jsou kapsle vegetariánské, tedy jsou vyrobené z celulózových vláken, což jim dodává stabilnost a tím i prodlužuje životnost účinných látek v nich obsažených.

   Již během několika dnů a týdnů začnete pozorovat pozitivní změny na pleti a nehtech! Pleť je projasněná, vypadá odpočatější a hydratovanější. Je barevně jednotnější, ubývá zarudlinek, šupinek, pupínků a zanícených míst. Již za pět týdnů můžete pozorovat úbytek jemných linek, vrásek a jizviček, pleť se stává pružnější, pevnější a jemnější na dotek. Nehty jsou hladší, méně lámavé a rýhované a jsou pružnější. Pocítit zlepšení v kvalitě vlasů ale vyžaduje delší užívání, obvykle v rámci měsíců.

  Pojďme prozkoumat, co vše kapsle obsahuje:

  Vitamin A, vitamín B2 a extrakt z přesličky obsahující křemík, přispívají k udržení zdravého vzhledu stavu pokožky, nehtů a vlasů.

  Zinek a selen přispívají k udržení normálního stavu pokožky a nehtů.

  Vitamín B6, kyselina listová, vitamín B7, vitamín B3 a zinek přispívají k normální psychické činnosti.  Vitamín C a selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  Selen také přispívá k normální činnosti štítné žlázy, k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, chrupavek a kostí.

  Kapsle Dermibel®  můžete koupit online na www.estheceuti.cz  nebo v lékárnách BENU.

   

  Související zboží
  Dermibel Dermibel Kód: 0001
  MAXIMUM PRO LESK A OBJEM VLASŮ, UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ PRO VÝŽIVU NEHTŮ A POKOŽKY. Získejte hladkou pleť, pevné nehty, lesklé a…
  560 Kč
  Detail
  Dermibel Plus Dermibel Plus Kód: 0002
  Probuďte krásu Vaší pleti, vlasů a nehtů unikátní kompozicí přípravku Dermibelu.
  1.280 Kč
  Detail