Články
  Zboží rychle, bezpečně a výhodně
  Možnost  osobního předání: 
   
  Eliášová 266/3, 160 00 Praha 6
   
  nebo
   
  Čím 97, 262 03 Čím
   
  Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH
  Anketa
  Jak se staráte o svou pleť?
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)
  17 % (1)

  Celkem hlasovalo: 6
  Vegetariánské kapsle

  Veškeré kapsle, které vyrábíme, jsou čistě rostlinného původu. Vyrábíme je z celulózových vláken, která jsou daleko stabilnější a prodlužují životnost účinných látek.

  Jsou navíc také vhodné pro vegetariány.

  Facebook Facepile

  PharmDr. Tomáš Arndt, Ph.D. poodhaluje tajemství produktů ESTHECEUTI

  EstheCeuti - PharmDr. Tomáš Arndt, Ph.D. poodhaluje tajemství produktů ESTHECEUTI    Koho mít více zasvěceného v účincích farmaceutických látek v kosmetice a potravinových doplňcích ESTHECEUTI® než lékárníka, který se v oboru pohybuje skoro celý svůj život?

  PharmDr. Tomáš Arndt, Ph.D. pracuje ve veřejné lékárně od roku 1990. Kromě běžného denního chleba lékárníka se dlouhodobě zabývá doplňky stravy a léčivými rostlinami. Spolupracuje s firmami věnujícími se zdraví a správnému životnímu stylu a publikuje. Sám říká: „Já vidím na poli zdravého životního stylu velkou příležitost pro farmaceuty, jak v této oblasti poskytovat erudované a zasvěcené informace opírající se o jejich komplexní vzdělání. A to v protikladu k neúplným, zkresleným či vysloveně špatným informacím hojně se objevujícím zejména na internetu. Odborně podané informace mohou přispět k zlepšení povědomí veřejnosti, jak a čím mohou posílit své zdraví a vyhnout se nemocem. K tomuto bych rád přispěl i svými články na tomto webu.“

  Zeptat se doktora Arndta budete mít příležitost v diskuzi pod články, které bude věnovat speciálním látkám, jejich účinkům a specifickému zpracování v produktech ESTHECEUTI®.