O nás

 

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

 

estheceuti_logo_(R)_blue

Estheceuti® je česká společnost zabývající se vývojem, produkcí a prodejem vlastních potravinových doplňků a kosmetických výrobků.

Název je odvozen z latinských slov, které v překladu znamenají estetika (aesthe/esthe) a látky prospěšné tělu (ceuticals).

Působíme na světových trzích. Sídlíme v Praze, ale výrobní kapacity a vývojová pracoviště firmy najdete na několika místech České republiky a také v některých zemích západní Evropy. 

Zabýváme se exportem a logistikou. Naše produkty prodáváme v České republice, na Slovensku a zároveň je vyvážíme do Asie, na Střední východ, sever Afriky a do dalších zemí.

Vyvíjíme úzce specializované, vysoce účinné produkty splňující nejvyšší nároky. Maximální výsledek je stejně důležitý jako bezpečnost a výborná snášenlivost produktů. 

V produktech EsteCeuti proto najdete pouze technologicky vyspělé, čisté a koncentrované suroviny na bázi přírodních extraktů a aktivní složky získané nejmodernějším laboratorním výzkumem. 

Neméně důležitý je i pocit luxusu při použití, proto klademe zvláštní důraz na textury a špičkové nealergizující parfemace.

 

                 dermibel   pregnaval   cmzk   protanin   urixil