Prostanin®

250 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Péče o prostatu a mužské zdraví.
 
30 tablet / 1 tabletu denně
 
Doplněk stravy Prostanin® na prostatu obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Při jeho výrobě jsou využívány nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek.
 
Představuje unikátní řešení v prevenci prostaty.
 

Unikátní složení kapslí Prostaninu zahrnuje:

 • metoda mikronizace, které zajišťuje co nejmenších rozměrů živin a účinných látek užívaných perolálně.
 • vegetariánské kapsle vyrobené z rostlinné suroviny
 • účinnou látku pro muže silymarin z Ostropestřce mariánského 
 • pelety jsou obaleny vrstvou piperinu
 • selen pro snížení rizika nemocí
 • zinek zajistí normální plodnost a reprodukci
 • fytosterol má pozitivní účinek na lidský organismus
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Prostanin® obsahuje ty nejúčinnější složky pro prevenci a řešení problémů s prostatou u mužů

Kromě vitamínů a minerálů obsahuje také rostlinné extrakty, které zmírňují příznaky stárnoucí prostaty

Výrobní proces využívá nejmodernější technologii mikronizace, která zaručuje, že organismus maximálně využije všechny složky obsažené v jedné kapsli.  

Muži často nemluví o svých problémech s prostatou, mezi nejčastější příčiny je časté chození na toaletu, především v noci. Jednou z nejčastějších příčin nadměrného močení u mužů je zvětšená prostata. Receptura přípravku Prostanin® obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Navíc při jeho výrobě jsou využity nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek. Prostanin® tak působí rychleji a podstatně účinněji než srovnatelné přípravky při současné úspoře vstupních surovin.

Benefity užívání Prostaninu®:

Vegetariánská kapsle

Prostanin® je plněn do kapslí vyrobených z rostlinné suroviny (hydroxypropylmethylcelulózy) a je tak vhodný i pro vegetariány.  

Mikronizace látek = vyšší dostupnost

Kapsle jsou zpracovány metodou mikronizace. Touto metodou je dosaženo co nejmenších rozměrů živin a účinných látek užívaných perorálně. Tím se zvyšuje rozpustnost a rychlost vstřebávání látek do organismu.

 Postupné uvolňování

Pelety obsažené v Prostaninu jsou obaleny vrstvou piperinu, extraktu z černého pepře, který se z obalu uvolňuje dříve, než účinné látky obsažené uvnitř pelety, tím se zvyšuje biodostupnost účinných látek.

Vícevrstvým potahováním mohou být pelety s aktivními složkami potaženy různými vrstvami, které umožňují, aby se účinné látky uvolňovaly postupně. 

Zcela nový přípravek Prostanin je mezi doplňky stravy určenými k péči o prostatu absolutní špičkou. Receptura přípravku obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Navíc při jeho výrobě jsou využity nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek. Prostanin tak působí rychleji a podstatně účinněji než srovnatelné přípravky při současné úspoře vstupních surovin.                       

Obsahuje:

 • Extrakt z ostropestřce mariánského – silymarin – kromě blahodárného účinku na játra je prostředkem pro doplňkovou léčbu rakoviny prostaty.  Podle dnes již četných studií silymarin  a v něm obsažená látka silybin působí proti růstu buněk karcinomu prostaty. 
 • Selen podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem a snižuje tak riziko vzniku nemocí. Kombinace silymarinu a selenu je efektivní v potlačení progrese rakoviny prostaty i ve zlepšení stavu dolních močových cest.
 • Fytosterol ze sóji zvaný beta-sitosterol, příznivě ovlivňuje močový trakt při benigní hyperplazii prostaty (zvětšení prostaty, které svými důsledky může ovlivnit kvalitu života). Fytosteroly jsou důležité i u karcinomu prostaty, protože v karcinogenních buňkách způsobují snižování dělení buněk a vyvolávají jejich odumírání. 
 • Zinek je v prostatě obsažen v poměrně vysokém množství a je to klíčový minerál pro zdraví prostaty. Snížená hladina zinku v prostatě znamená zvýšené riziko vzniku karcinomu prostaty. Zinek má schopnost potlačit růst rakovinných buněk a bránit jejich invazi v prostatě. 
 • U vitaminu D je nižší hladina v těle spojována se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny prostaty. Existuje vztah mezi dostatečným příjmem vitaminu D a sníženým výskytem rakoviny různých orgánů včetně prostaty. 

                    

Dávkování a způsob užití:

Jednu kapsli denně během jídla zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučujeme pravidelné užívání nejméně po dobu 3 měsíců. 

Prostanin® je plněn do kapslí vyrobených z rostlinné suroviny (hydroxypropylmethylcelulózy) a je tak vhodný i pro vegetariány.

Balení: 30 kapslí