Prostanin®

370 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.5.2022
Péče o prostatu a mužské zdraví.
 
30 tablet / 1 tabletu denně
 
Doplněk stravy Prostanin® na prostatu obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Při jeho výrobě jsou využívány nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek.
 
Představuje unikátní řešení v prevenci prostaty.
 

Unikátní složení kapslí Prostaninu zahrnuje:

 • metoda mikronizace, které zajišťuje co nejmenších rozměrů živin a účinných látek užívaných perolálně.
 • vegetariánské kapsle vyrobené z rostlinné suroviny
 • účinnou látku pro muže silymarin z Ostropestřce mariánského 
 • pelety jsou obaleny vrstvou piperinu
 • selen pro snížení rizika nemocí
 • zinek zajistí normální plodnost a reprodukci
 • fytosterol má pozitivní účinek na lidský organismus
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Prostanin® obsahuje ty nejúčinnější složky pro prevenci a řešení problémů s prostatou u mužů

Kromě vitamínů a minerálů obsahuje také rostlinné extrakty, které zmírňují příznaky stárnoucí prostaty

Výrobní proces využívá nejmodernější technologii mikronizace, která zaručuje, že organismus maximálně využije všechny složky obsažené v jedné kapsli.  

Muži často nemluví o svých problémech s prostatou, mezi nejčastější příčiny je časté chození na toaletu, především v noci. Jednou z nejčastějších příčin nadměrného močení u mužů je zvětšená prostata. Receptura přípravku Prostanin® obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Navíc při jeho výrobě jsou využity nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek. Prostanin® tak působí rychleji a podstatně účinněji než srovnatelné přípravky při současné úspoře vstupních surovin.

Benefity užívání Prostaninu®:

Vegetariánská kapsle

Prostanin® je plněn do kapslí vyrobených z rostlinné suroviny (hydroxypropylmethylcelulózy) a je tak vhodný i pro vegetariány.  

Mikronizace látek = vyšší dostupnost

Kapsle jsou zpracovány metodou mikronizace. Touto metodou je dosaženo co nejmenších rozměrů živin a účinných látek užívaných perorálně. Tím se zvyšuje rozpustnost a rychlost vstřebávání látek do organismu.

 Postupné uvolňování

Pelety obsažené v Prostaninu jsou obaleny vrstvou piperinu, extraktu z černého pepře, který se z obalu uvolňuje dříve, než účinné látky obsažené uvnitř pelety, tím se zvyšuje biodostupnost účinných látek.

Vícevrstvým potahováním mohou být pelety s aktivními složkami potaženy různými vrstvami, které umožňují, aby se účinné látky uvolňovaly postupně. 

Zcela nový přípravek Prostanin je mezi doplňky stravy určenými k péči o prostatu absolutní špičkou. Receptura přípravku obsahuje v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky ty nejúčinnější složky příznivě působící na prostatu. Navíc při jeho výrobě jsou využity nejmodernější technologie zaručující organismu maximálně efektivní využití obsažených složek. Prostanin tak působí rychleji a podstatně účinněji než srovnatelné přípravky při současné úspoře vstupních surovin.                       

Obsahuje:

 • Extrakt z ostropestřce mariánského – silymarin – kromě blahodárného účinku na játra je prostředkem pro doplňkovou léčbu rakoviny prostaty.  Podle dnes již četných studií silymarin  a v něm obsažená látka silybin působí proti růstu buněk karcinomu prostaty. 
 • Selen podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem a snižuje tak riziko vzniku nemocí. Kombinace silymarinu a selenu je efektivní v potlačení progrese rakoviny prostaty i ve zlepšení stavu dolních močových cest.
 • Fytosterol ze sóji zvaný beta-sitosterol, příznivě ovlivňuje močový trakt při benigní hyperplazii prostaty (zvětšení prostaty, které svými důsledky může ovlivnit kvalitu života). Fytosteroly jsou důležité i u karcinomu prostaty, protože v karcinogenních buňkách způsobují snižování dělení buněk a vyvolávají jejich odumírání. 
 • Zinek je v prostatě obsažen v poměrně vysokém množství a je to klíčový minerál pro zdraví prostaty. Snížená hladina zinku v prostatě znamená zvýšené riziko vzniku karcinomu prostaty. Zinek má schopnost potlačit růst rakovinných buněk a bránit jejich invazi v prostatě. 
 • U vitaminu D je nižší hladina v těle spojována se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny prostaty. Existuje vztah mezi dostatečným příjmem vitaminu D a sníženým výskytem rakoviny různých orgánů včetně prostaty. 

                    

Dávkování a způsob užití:

Jednu kapsli denně během jídla zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučujeme pravidelné užívání nejméně po dobu 3 měsíců. 

Prostanin® je plněn do kapslí vyrobených z rostlinné suroviny (hydroxypropylmethylcelulózy) a je tak vhodný i pro vegetariány.

Balení: 30 kapslí    

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení