Kód: 99 | Značka: EstheCeuti s.r.o.

Pregnaval Duo

590 Kč
Momentálně nedostupné

Potravinový doplněk, který je určen pro ženy v 2. a ve 3. trimestru těhotenství. Jeho složení proto přesně odpovídá správnému dokončování vývoje dítěte a potřebám matky.

Řada Pregnaval je určena pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

 

 

 

Kategorie: Těhotenství a mateřství
Záruka: 3 roky

Důvody pro používání Pregnaval Duo:

  • K doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky
  • Je vyvinut tak, aby pokryl nutriční požadavky vyvíjejícího se plodu

 

Výjimečnost Pregnaval Duo:

Jedna kapsle Pregnavalu DUO obsahuje všechny potřebné látky, tedy i tolik potřebnou nenasycenou mastnou kyselinu DHA. A i pevné látky v jediné kapsli. Všechny aktivní látky jsou v kapsli obsaženy v progresivní mikronizované formě. To umožňuje jejich plné vstřebávání do těla a organismus je tak může maximálně využít.

 

Složení:

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na procesu dělení buněk. Spolu s vitaminy B6 a B12 pomáhá udržovat normální metabolismus odpadní metabolické látky homocysteinu.

Vitamín B6 a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě červených krvinek a k regulaci hormonální aktivity.

FERRONYL® je karbonylová forma železa, které je nezbytnou součástí správného vývoje plodu. Železo v této formě usnadňuje jinak obtížné vstřebávání železa do organismu. Chybějící železo v těle matky může způsobit chudokrevnost a celkové vyčerpání.

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, spolu s železem, zinkem a vitaminem D podporuje dělení buněk, s vitaminem C se podílí na udržování energetického metabolismu, normálního stavu kostí a zubů.

Zinek se účastní syntézy DNA a pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, má vliv na správnou plodnost a reprodukci.

Měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle, jód a selen k činnosti štítné žlázy.

Jód a selen přispívají k činnosti štítné žlázy.

Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, spolu s ním a zinkem přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B2 se účastní metabolismu železa, je důležitý pro červené krvinky, B1 přispívá k normální činnosti srdce.

Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti. Je nezbytná pro syntézu a metabolismus steroidních hormonů, vitaminu D a některých nervových přenašečů.

Vitamin D pomáhá udržovat normální stav kostí, biotin zajišťuje metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků. Účastní se energetického metabolismu, ovlivňuje stav pokožky a sliznic.

Piperin, který je obsažen v extraktu z černého pepře, je další cennou látkou. Pomáhá zlepšovat vstřebávání látek potřebných pro organismus.

Zázvor harmonizuje zažívání.

 

Dávkování a způsob užití:

Jedna tableta se užívá během jídla a zapije se dostatečným množstvím vody.

Základem naší filozofie je víra, že zdraví člověka začíná u zdravého životního stylu, který je pevně svázán s nutričně vyváženou výživou. Zavázali jsme se proto přinášet našim zákazníkům ty nejkvalitnější doplňky stravy. Zdravé sebevědomí a duševní pohoda mají opět velký vliv na zdraví člověka. Proto v našem portfoliu najdete také kvalitní kosmetické přípravky.

Chceme, aby klíčem k vaší spokojenosti byla naše poctivá práce. Při vývoji produktů využíváme staletími ověřené znalosti o příznivých účincích řady přírodních produktů na člověka, které jsou vhodně doplněné o nejnovější poznatky vědy a výzkumu. Při výrobě pak využíváme vysoce inovativní výrobní procesy a hodnotné přírodní suroviny z celého světa.

Slovo „inovace“ je v naší společnosti zaklínadlem a mantrou: Nové postupy, nové technologie a objevy nových tělu prospěšných látek. Nikdy se inovativního přístupu nevzdáváme, jelikož jen tak vám můžeme přinášet produkty té nejvyšší kvality, které vás nezklamou.