Pregnaval Duo

Potravinový doplněk, který je určen pro ženy v 2. a ve 3. trimestru těhotenství. Jeho složení proto přesně odpovídá správnému dokončování vývoje dítěte a potřebám matky.

Řada Pregnaval je určena pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné a kojící maminky.

 

 

 

Momentálně nedostupné
Kód: 99
699 Kč

Důvody pro používání Pregnaval Duo:

  • K doplnění vitaminů nezbytných pro udržení normálního metabolismu matky
  • Je vyvinut tak, aby pokryl nutriční požadavky vyvíjejícího se plodu

 

Výjimečnost Pregnaval Duo:

Jedna kapsle Pregnavalu DUO obsahuje všechny potřebné látky, tedy i tolik potřebnou nenasycenou mastnou kyselinu DHA. A i pevné látky v jediné kapsli. Všechny aktivní látky jsou v kapsli obsaženy v progresivní mikronizované formě. To umožňuje jejich plné vstřebávání do těla a organismus je tak může maximálně využít.

 

Složení:

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na procesu dělení buněk. Spolu s vitaminy B6 a B12 pomáhá udržovat normální metabolismus odpadní metabolické látky homocysteinu.

Vitamín B6 a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě červených krvinek a k regulaci hormonální aktivity.

FERRONYL® je karbonylová forma železa, které je nezbytnou součástí správného vývoje plodu. Železo v této formě usnadňuje jinak obtížné vstřebávání železa do organismu. Chybějící železo v těle matky může způsobit chudokrevnost a celkové vyčerpání.

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin, spolu s železem, zinkem a vitaminem D podporuje dělení buněk, s vitaminem C se podílí na udržování energetického metabolismu, normálního stavu kostí a zubů.

Zinek se účastní syntézy DNA a pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, má vliv na správnou plodnost a reprodukci.

Měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle, jód a selen k činnosti štítné žlázy.

Jód a selen přispívají k činnosti štítné žlázy.

Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, spolu s ním a zinkem přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B2 se účastní metabolismu železa, je důležitý pro červené krvinky, B1 přispívá k normální činnosti srdce.

Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální činnosti. Je nezbytná pro syntézu a metabolismus steroidních hormonů, vitaminu D a některých nervových přenašečů.

Vitamin D pomáhá udržovat normální stav kostí, biotin zajišťuje metabolismus makroživin, tj. bílkovin, sacharidů a tuků. Účastní se energetického metabolismu, ovlivňuje stav pokožky a sliznic.

Piperin, který je obsažen v extraktu z černého pepře, je další cennou látkou. Pomáhá zlepšovat vstřebávání látek potřebných pro organismus.

Zázvor harmonizuje zažívání.

 

Dávkování a způsob užití:

Jedna tableta se užívá během jídla a zapije se dostatečným množstvím vody.