Kód: 62 | Značka: EstheCeuti s.r.o.

CaMaZinK2

390 Kč
Skladem

CaMaZinK2 je potravinový doplněk, který pomáhá udržet zdravý stav zubů a kostí.Kapsle CaMaZinK2 jsou složeny z vápníku (Ca), hořčíku (Mag), zinku (Zn), vitamínu D a zcela zásadního vitamínu K2.

Kategorie: Kosti a klouby
Záruka: 3 roky

Důvody užívání tohoto potravinového doplňku:

  • Věk nad 50 let
  • Menopauza
  • Přítomnost onemocnění řídnutí kostí u rodičů či dalších blízkých příbuzných
  • Křehká postava
  • Častější výskyt zlomenin
  • Špatné výživy
  • Nedostatek fyzické aktivity
  • Kouření, častý příjem alkoholu či některých léků

 

Složení:

Vitamín D a Vápník (Ca) jsou základní složky kapslí CaMaZinK2. Při nedostatku vitamínu D je porušeno ukládání vápníku do kostí a kosti jsou křehčí, což je nežádoucí. Vitamín D a jeho metabolity zvyšují vstřebání vápníku ve střevě. Vápník hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí a zubů, má vliv i na nervovou soustavu.

Hořčík (Mg) má svou nezastupitelnou funkci právě ve spojení s vápníkem, protože se podílí na stavbě kostí. Má významný regulační vliv na schopnost zejména kostních buněk vstřebávat vápník.

Zinek (Zn) je esenciální složkou pro metabolismus kostí, při jeho nedostatku dochází k poruše této látkové přeměny. Zinek je totiž strukturální součástí kostí a zároveň podporuje tvorbu kostních tkání.

Vitamín K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí správným nasměrováním vápníku do kostí, díky čemuž se vápník neukládá v cévách a nezvyšuje se tím riziko srdečních příhod.

 

Výjimečnost potravinového doplňku CaMaZinK2:

Tento potravinový doplněk obsahuje unikátní vitamín K2, který dopravuje vápník na místa v těle, kde je potřeba, tedy do kostí. Vápník „necestuje“ v těle a neusazuje se v cévách. Aktivní látky v kapslích CaMaZinK2 jsou ve formě mikronizovaných částic. (Mikronizace je progresivní metoda, která slouží k dosažení co nejmenších rozměrů minerálů a vitamínů. Takto malé částice prospěšných látek jsou pro organizmus mnohem dostupnější a tělo je lépe vstřebá.)

 

Dávkování a způsob užití:

Doporučené dávkování je 1 tableta denně zapít dostatečným množstvím tekutin. CaMaZinK2 má tvar podobný kapsli a tím je pro uživatele pohodlnější její spolknutí.

 

Balení:

30 potahovaných tablet

 

Animace krabičky CaMaZinK2

Základem naší filozofie je víra, že zdraví člověka začíná u zdravého životního stylu, který je pevně svázán s nutričně vyváženou výživou. Zavázali jsme se proto přinášet našim zákazníkům ty nejkvalitnější doplňky stravy. Zdravé sebevědomí a duševní pohoda mají opět velký vliv na zdraví člověka. Proto v našem portfoliu najdete také kvalitní kosmetické přípravky.

Chceme, aby klíčem k vaší spokojenosti byla naše poctivá práce. Při vývoji produktů využíváme staletími ověřené znalosti o příznivých účincích řady přírodních produktů na člověka, které jsou vhodně doplněné o nejnovější poznatky vědy a výzkumu. Při výrobě pak využíváme vysoce inovativní výrobní procesy a hodnotné přírodní suroviny z celého světa.

Slovo „inovace“ je v naší společnosti zaklínadlem a mantrou: Nové postupy, nové technologie a objevy nových tělu prospěšných látek. Nikdy se inovativního přístupu nevzdáváme, jelikož jen tak vám můžeme přinášet produkty té nejvyšší kvality, které vás nezklamou.