PharmDr. Tomáš Arndt, Ph.D. poodhaluje tajemství produktů ESTHECEUTI®

Koho mít více zasvěceného v účincích farmaceutických látek v kosmetice a potravinových doplňcích ESTHECEUTI® než lékárníka, který se v oboru pohybuje skoro celý svůj život?

PharmDr. Tomáš Arndt, Ph.D. pracuje ve veřejné lékárně od roku 1990. Kromě běžného denního chleba lékárníka se dlouhodobě zabývá doplňky stravy a léčivými rostlinami. Spolupracuje s firmami věnujícími se zdraví a správnému životnímu stylu a publikuje. Sám říká: „Já vidím na poli zdravého životního stylu velkou příležitost pro farmaceuty, jak v této oblasti poskytovat erudované a zasvěcené informace opírající se o jejich komplexní vzdělání. A to v protikladu k neúplným, zkresleným či vysloveně špatným informacím hojně se objevujícím zejména na internetu. Odborně podané informace mohou přispět k zlepšení povědomí veřejnosti, jak a čím mohou posílit své zdraví a vyhnout se nemocem. K tomuto bych rád přispěl i svými články na tomto webu.“

Zeptat se doktora Arndta budete mít příležitost v diskuzi pod články, které bude věnovat speciálním látkám, jejich účinkům a specifickému zpracování v produktech ESTHECEUTI®.